Pakabos patikra ir remontas

Važiuoklė yra viena iš pagrindinių automobilių dalių, kuri užtikrina saugų, komfortišką, stabilų važiavimą kelyje. Automobilio pakaba yra labiausiai pažeidžiama automobilio konstrukcijos dalis. Kelio nelygumų sukelti smūgiai pažeidžia jungiamuosius pakabos elementus, veikiančios didelės apkrovos trumpina elastingų elementų eksploatacinį laikas. Rekomenduojama kas 10-15 tūkstančių kilometrų atlikti automobilio pakabos diagnostiką.

Kai kurie važiuoklės gedimai nėra lengvai pastebimi, todėl vairuotojai neatkreipia į juos dėmesio ir jų netvarko.

Važiuoklės gedimus gali išduoti keli simptomai:

  • Bildesys;
  • Ūžesys;
  • Pablogėjęs automobilio manevringumas;
  • Vairo drebėjimas.

Prižiūrima automobilio pakaba be gedimų tarnaus efektyviai ir ilgai. Mūsų autoserviso meistrai profesionaliai įvertins Kliento automobilio pakabos būklę ir pateiks optimalius remonto pasiūlymus.

Mes atliekame išsamią važiuoklės, stabdžių ir amortizatorių patikrą 3D stendu, bei patikimai ir kokybiškai suremontuojame visus diagnozuotus gedimus.

Rekomenduojame nelaukti, kol automobilis taps sunkiai valdomas ir kels pavojų tiek vairuotojui, tiek keleiviams. Atlikę važiuoklės patikrą ir, jei reikia, remontą, važiuosite saugiai ir mažesnėmis sąnaudomis.

Dirbame atsakingai ir sąžiningai. Apie diagnostikos metu rastus gedimas pranešame klientui, parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą ir sąmatą. Tik klientui sutikus, imamės remonto darbų.

Registracija tel. 8 614 83801

Atvykite į servisą „Smagratis“ Žemaitės al. 31, Kretinga